Zapraszamy na XVIII edycję Limanowa Cup!

Zapraszamy wszystkich na XVIII edycję zawodów Limanowa Cup. Zawody odbędą się w lipcu 2021 r. w okolicach Nowego Wiśnicza.10.06.2020
Z uwagi na panujące ograniczenia oraz trudności związane z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń zdecydowaliśmy o przesunięciu zaplanowanej XVIII edycji Limanowa Cup na lipiec 2021 roku (najbardziej prawdopodobny termin to 30.07 - 1.08).

Już dzisiaj serdecznie Was zapraszamy.


29.03.2020
Mimo trudnych czasów postanowiliśmy ruszyć dalej z przygotowaniem do naszych zawodów. Jeśli tylko sytuacja na to pozwoli Limanowa Cup 2020 odbędzie się w planowanym terminie.
Prezentujemy zatem biuletyn z najważniejszymi informacjami na temat zawodów (dostępny jest w zakładce "Biuletyny"). Dostępny jest również formularz zgłoszeniowy. W tym roku nie ma różnych terminów i kwot wpisowego - można więc spokojnie planować udział w naszych zawodach bez niepotrzebnych stresów.

Zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia!


24.11.2019
Witamy na oficjalnej stronie 18. edycji zawodów Limanowa Cup.
W przyszłym zawody zostaną rozegrane w okolicach Nowego Wiśnicza. Przygotowujemy dla Was 3 biegi (wydłużony sprint, klasyk i middle), które zostaną rozegrane na Pogórzu Wiśnickim, które charakteryzuje się przed wszystkim lubianymi przez wszystkich jarami :). Każdy etap będzie innego rodzaju wyzwaniem.

Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!
Poniżej prezentujemy logo tegorocznych zawodów.

 

Zawody zorganizowane przez klub UKS Patria Młynne: